Danışmanlık

Mokapto, birikim ve tecrübesini paylaşarak her zaman çözüm üretmek için çalışır. 

Ambalaj Süreç Yönetimi

Mokapto, sahip olduğu birikim ve tecrübesini paylaşarak her zaman çözüm üretmek için çalışır. Bu kapsamda ambalaja dair her konuda danışmanlık hizmeti verir.

Outdoor/Indoor Reklam Hizmetleri

Roll-up, banner baskı, vinil baskı, cephe giydirme, araç giydirme, display ürünler, stand alanlarında tasarım, uygulama ve baskı hizmetlerini kapsar. Stand hizmeti kapsamında karton, pleksi, ahşap, cam, demir, suntalam, mdf gibi birçok malzemeden üretim yapılabilmektedir. Mokapto, uzman kadrosuyla bu alanda da hem tasarım hem üretim hizmeti vermektedir.

Network

Yıllara dayanan uzman kadromuz ve iş birliklerimiz nedeniyle müşterilerimizi ihtiyaçları doğrultusunda ana tedarikçilerle buluşturuyoruz.

Eğitim

Firmalarda süreçleri aksatan en önemli sebep bilgi eksikliği ya da doğru sanılan yanlışlardır. Çalışan sirkülasyonu çok fazla olduğu için sektör eğitimlerinin düzenli bir şekilde organize edilmesi önemlidir. Ambalajı bilen, süreçlerini en doğru şekilde yönetir, doğru birimlere doğru briefi verir. Enerji ve zaman tasarrufu sağlar. Artan motivasyonla daha doğru işler rafta yerini bulur. Mokapto, hazırladığı temel eğitimlerle firmalara /markalara ihtiyaçları doğrultusunda destek olur.

Galeri