Hakkımızda

Motivasyonumuz, ‘Atölye’de Çözüm Var’ mottosu etrafında şekilleniyor. Mokapto, birbirinden farklı karakterlere, farklı uzmanlıklara ve farklı renklere sahip çözüm odaklı bir ekiptir.  En yaratıcı, hızlı ve doğru hizmeti sunmaya çalışırken bu farklılıkları kullanır. Önceliği ise hayal edilenin gerçeğe en yakın halde sunabilmektir.

Mokapto, Real Mock-up üreten bir ambalaj ar-ge atölyesidir.

Ambalajı çok iyi bilir dolayısıyla ambalaj süreçlerinin her bir aşaması için çözüm üretebilir.

Yıllarını ambalaj ve reklamcılık sektörüne adamış uzman bir kadrodan oluşur.

Başta real mock-up olmak üzere, ambalaj arge, ambalaj tasarımı, grafik uygulama, repro, 3D modelleme, 3D mock-up, 3D prototip, 3D strafor gibi bir çok alanda hizmet sunar.

Danışmanlık kapsamında ambalaj süreç yönetimi, outdoor/indoor reklam hizmetleri,        sektörel eğitimler ve network konularında çözüm arayanlara destek olur.

              “Atölye’de Çözüm Var” mottosuyla çıktığı yolda gelen her talebi sahiplenir. Olanaksız gibi görüneni başarabilmek için bilgisini, tecrübesini, yaratıcılığını ve sabrını ortaya koyar.

İnovatif ve yenilikçi bir anlayışla heyecanla ve keyifle çalışır.

Marka
0
İşbirliği
0
Real Mock-uP
0

ATÖLYE’ DE NEDEN ÇÖZÜM VAR ?

1 ZAMAN

Karar ve onay aşamalarının daha hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Rafa çıkış sürecinde zaman kazandırır.

2 HIZ

BTL ve ATL projeleri ve  tanıtım süreçlerini hızlı ve zamanında gerçekleşmesini sağlar.

3 SATIŞ

Az adetlerde, gerçeğe en yakın olacak şekilde hazırladığı Real Mock-up ile satış sürecini hızlandırır. Sipariş miktarlarının seri üretim öncesinde netleştirilmesine katkıda bulunur.

4 ÜRETİMDE MİNİMUM RİSK

Üretimde risk oluşturabilecek yerleşim, ölçü, içerik gibi konularda kontrollerin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlar. Seri üretimde yaşanabilecek riskleri minimuma indirir.

5 FARK YARATMA

Ambalaj sektörünü yakından takip eder. Yenilik ve gelişmeleri ekip olarak değerlendirir, firma ve markalara fayda sağlayacak, piyasada fark yaratacak projeler geliştirir, bilgilendirmeler yapar.

6 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

MokaptoPro markası altında sosyal fayda sağlayan kurum ve projelere danışmanlık veriyoruz. Markanın ve ürünün ihtiyacı doğrultusunda ambalaj ve baskı hizmetlerinde sürdürülebilir çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Karbon ayak izimizi en aza indirmeye odaklanmaya devam ediyoruz.